Planujecie swój Wielki Dzień i chcielibyście naprawdę z klasą przyjechać pod kościół, Urząd Stanu Cywilnego czy na salę, w której odbywać będzie się Wasze wesele? Jednocześnie klasyczna biała lub czarna limuzyna czy też zabytkowe pojazdy to po prostu nie Wasza bajka? Luksusowy samochód do ślubu o sportowej linii nadwozia będzie doskonale prezentował się na zdjęciach z tego dnia. Możecie wykorzystać go także w trakcie mini sesji jeszcze podczas wesela czy też zarezerwować go ponownie na docelową sesję w plenerze. To znakomity sposób na wyłamanie się z tradycji czy podkreślenie swoich zainteresowań i pasji.

Wynajem auta do ślubu dla miłośników sportowych samochodów

Jeśli oboje kochacie szybką jazdę i mocne silniki czy też po prostu podobają Wam się sylwetki sportowych modeli, musicie spojrzeć prawdzie w oczy – żaden zwyczajny samochód do ślubu nie spełni Waszych oczekiwań. Niezapomniane przeżycia w tym wyjątkowym dniu oraz odpowiedni komfort zapewnić Wam może przykładowo zarówno Porsche Taycan Turbo lub Macan GTS, jak również jeden z kultowych Mustangów czy też luksusowych modeli Mercedesa bądź BMW. Możecie przy tym zdecydować się oczywiście na wynajem auta do ślubu w tradycyjnym kolorze białym lub czarnym, a o jego wyjątkowości stanowić będzie wtedy przede wszystkim nowoczesny wygląd i liczba koni pod maską. Z drugiej jednak strony możecie postawić też na coś bardziej ekstrawaganckiego i wybrać przykładowo czerwony samochód do ślubu, którego intensywny lakier współgrać będzie z czerwienią ust Panny Młodej czy też wybranych przez Was dodatków. Wszystko zależy od Waszego gustu oraz pomysłu na styl ceremonii i wesela.

Zapewnijcie komfortową jazdę także swoim gościom

Jeśli część z zaproszonych przez Was osób nie posiada prawa jazdy czy też po prostu wolałoby tego dnia nie siadać za kierownicą, by zapewnić odpowiedni poziom wydarzenia, zadbajcie o wygodny pojazd także dla nich. I w tym przypadku dobrym rozwiązaniem będzie wynajem luksusowego auta. Nawet dziewięciu weselników przewieźć możecie przykładowo bardzo przestronnym i niezwykle komfortowym Oplem Vivaro.

Call Now