Gra „Need for speed” czy też seria filmów „Szybcy i wściekli” były dla wielu osób punktem zwrotnym w życiu. Dlaczego? Ponieważ pokazał prawdziwą moc aut sportowych. Niestety nie wszystkich stać na to, by faktycznie mieć w swoim garażu Forda Mustanga czy też BMW M4, jednak dzięki naszej firmie będziesz mógł przejechać się naprawdę szybkimi samochodami! Oferujemy wynajem krótkoterminowy, które pozwoli Ci choć przez dzień pocieszyć się możliwościami i mocą silnika w wybranym przez Ciebie pojeździe!

 

Ciesz się osiągami aut sportowych w trakcie wynajmu krótkoterminowego

Posiadane przez nas auta sportowe zachwycą Cię komfortem prowadzenia. Byś mógł jak najlepiej skupić się na drodze, każdy z nich został wyposażony w automatyczną skrzynię biegów. Dźwięk wysokich obrotów silnika o mocy powyżej 300 koni mechanicznych z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym, którzy nie będą chcieli rozstawać się z takimi odgłosami. W zależności od wyboru modelu mogą one rozpędzać się do 100 km/h w mniej niż 4 sekundy! Właśnie dla takich osiągów warto rozważyć wynajem krótkoterminowy samochodów sportowych nawet na dwie godziny! Od Ciebie zależy, ile czasu będziesz chciał spędzić w wyjątkowej maszynie, która jest spełnieniem marzeń niejednego miłośnika motoryzacji.

 

Auta sportowe od Hot Car krótkoterminowo

Proponowane przez nas usługi to dobra oferta dla tych osób, które chcą wybrać się gdzieś na weekendową przejażdżkę z bliską osobą przy dźwiękach 300 koni mechanicznych pod maską. Nasza firma może podstawić dla Ciebie wynajęte auto sportowe na terenie Szczecina czy też całego województwa zachodniopomorskiego. Nie zamykamy się jednak wyłącznie w jego granicach. Możemy również dostarczyć samochód do ościennych województw na Twoje życzenie. Dlatego nie zastanawiaj się – wybierz wymarzony pojazd spośród BMW, Mercedesa, Forda Mustanga czy Audi lub Alfy Romeo, którym od zawsze chciałeś się przejechać i wynajmij je na kilka godzin, dzień lub dwa, spełniając swoje najskrytsze pragnienia!

Call Now