FAQ

 

Jakie dokumenty są wymagane do podpisania umowy wynajmu?

Do podpisania umowy wymagane jest posiadanie prawa jazdy i dowodu osobistego. Ważne jest także aby najemca spełniał wymagane limity wiekowe dla danego auta (minimum 21 lat) oraz posiadał prawo jazdy od co najmniej 12 miesięcy.

Jakiej wysokości pobierana jest kaucja przed wynajmem samochodu?

Kaucja wynosi 900 zł, można ją wnieść gotówką przed wynajmem samochodu lub przelewem na nasz rachunek bankowy. W zależności od formy zapłaty kaucji zwracamy ją w gotówce lub przelewem na rachunek najemcy.

Kiedy zdecydować się na wynajem sportowego samochodu?

To trudne pytanie na pewno polecamy swoje usługi wszystkim fanom szybkich samochodów, mamy w ofercie naprawdę różne samochody, które gwarantują mnóstwo zabawy nawet tym najbardziej wymagającym Klientom. Sporo trafia także do nas osób, które po prostu szukają samochodu na wynajem i chcą jeździć samochodem z górnej półki, a że przy okazji mają one moc znacznie większą od standardowych samochodów, to jest jedynie wartość dodana. W swojej ofercie mamy także auta, które pomimo sportowego charakteru świetnie sprawdzają się w codziennym użytku.

Jakie są godziny pracy wypożyczalni ?

Wypożyczalnia działa w godzinach od 8 do 20, choć nie są to sztywne godziny pracy. Nie raz wydajemy auta Klientom znacznie wcześniej luz znacznie później niż ten przedział godzinowy. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta.


Czy w weekendy stawki są wyższe?

Nie, w naszej ofercie stawki w weekend nie są wyższe niż w trakcie tygodnia. Można powiedzieć, że w weekendy mamy nawet promocje, ponieważ mamy w stałej ofercie promocyjny najem weekendowy, który trwa od piątku 18 do poniedziałku do 9. To jedna z ulubionych opcji naszych klientów, bo naprawdę się opłaca 🙂

Czy jest limit wiekowy osoby wynajmującej samochód?

Tak mamy limity, minimalny wiek kierowcy to 21 lat oraz wymagane jest, aby posiadał on prawo jazdy od co najmniej 12 miesięcy.

Ile wynosi minimalny okres najmu?

Nie mamy minimalnego okresu, część aut w naszej ofercie jest możliwa do wynajęcia nawet na 2 godziny.

Czy samochód może prowadzić inna osoba niż wskazana została w umowie najmu?

Nie, co do zasady samochód może prowadzić jedynie osoba, która wynajęła od nas pojazd. Jednak jeśli chce aby wraz z nią prawo do kierowania miał ktoś inny, musi z taką osobą przyjść do nas na podpisanie umowy, a my wtedy wystawimy dla niej zgodę na kierowanie pojazdem.

Czym wynajętym samochodem można wyjechać poza granice kraju?

Jeśli najemca chce opuścić teren Polski naszym samochodem musi uprzedni uzyskać w tym celu od nas zgodę. Bez zgody wyjazd za granicę nie jest możliwy.

Czy można przedłużyć umowę wynajmu samochodu?

Oczywiście, w każdej chwili najemca może zdecydować się na przedłużenie najmu naszego samochodu, oczywiście jeśli inne rezerwacje nie stoją temu na przeszkodzie. W tym celu najemca może podjechać do nas do biura, podpisać przedłużenie umowy najmu oraz rozliczyć się lub w prosty sposób wykonać przelew na nasz rachunek bankowy. Zazwyczaj klienci decydują się na drugą opcję.

Czy samochód musi być zwrócony z pełnym bakiem paliwa?

Tak samochód Klient otrzymuje zatankowany i taki też zwraca. Jeśli jednak z powodu jakichś okoliczności nie jest w stanie dostarczyć nam auta z pełnym bakiem paliwa to umowa przewiduje taką możliwość.

Co muszę zrobić podczas awarii samochodu?

W przypadku awarii samochodu należy niezwłocznie nas o tym fakcie poinformować. Bezwzględnie nie można korzystać wówczas z samochodu aby nie pogłębiać awarii.

Czy trzeba mieć kartę kredytową, żeby wynająć samochód?

Nie trzeba mieć karty kredytowej by wynająć samochód.

Czy można odebrać/zwrócić samochód w punktach innych niż wymienione w formularzu rezerwacji?

Tak mamy w ofercie usługę dostarczenia samochodu pod wskazany adres.

Call Now