Chcesz pokonać Trasę Zamkową siedząc za kierownicą Mustanga, Porsche lub Mercedesa klasy A? A może będziesz w Szczecinie w delegacji i szukasz czegoś z wyższej półki do poruszania się po mieście? Jeśli tak, koniecznie sprawdź, jakie auta na wynajem mamy w naszej wypożyczalni samochodów sportowych na Świerczewie. W Hot-Car gwarantujemy Ci mocne silniki, zadbane wnętrza i lśniącą karoserię, które zapewnią Ci maksymalną przyjemność z jazdy. Jesteśmy ponadto pewni, że nasze formalności również Ci jej nie odbiorą, dając w zamian poczucie dobrej obsługi i bezpieczeństwa.

Hot-Car – najlepsza wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych w Szczecinie

Auta na wynajem, które Ci proponujemy, powodują szybsze bicie serca u każdego miłośnika szybkiej jazdy i mocnych silników. Wśród nich dostępne są zarówno kultowe Mustangi, w tym GT 5.0, jak również Porsche Taycan Turbo oraz Macan GTS, różne BMW z serii Competition czy też Mercedesy klasy A, takie jak np. model A45s AMG. Wszystkie zadbane i podstawiane z pełnym bakiem. Jeśli chcesz więc sprawdzić, jak jeździ się autem, które ma dużo koni pod maską, bądź szukasz samochodu, który zapewni Ci odpowiedni prestiż na spotkaniu biznesowym, jesteś we właściwej wypożyczalni.

Wynajem aut sportowych z odbiorem w dowolnym miejscu na mapie Szczecina i nie tylko

Decydując się na samochód z Hot-Car – czy to na wynajem krótko-, średnio- lub długoterminowy – możesz liczyć na nasze profesjonalne, a przy tym niezwykle elastyczne podejście w zakresie podstawiania i odbioru naszych aut. Wypożyczane pojazdy można odebrać u nas na Świerczewie bądź w dowolnym innym wskazanym miejscu na terenie miasta i okolic. Poza tym, mimo tego, że z reguły pracujemy od 08:00 do 22:00, a w weekendy od 9:00 do 21:00, możemy umówić się na przekazanie samochodu o innej porze czy nawet w święta.

Jeśli chcesz wynająć jeden z naszych wozów, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią telefonicznie, napisz do nas maila lub skorzystaj ze specjalnego formularza. Co do szczegółów umowy, jesteśmy pewni, że uda nam się dogadać!

Call Now