Miłość do mocnych silników i szybkiej jazdy nie zna granic administracyjnych. Doskonale wiemy więc, że i w Gorzowie Wielkopolskim mieszka wielu fanów zarówno tych luksusowych, jak i typowo sportowych samochodów. Wypożyczalnia Hot-Car dowozi więc wszystkie pojazdy ze swojej stajni także i w te rejony. Jeśli więc chcesz pojeździć kultowym Mustangiem, Porsche Taycan Turbo czy Mercedesem klasy A, zadzwoń do nas i ustal warunku wynajmu auta! Jedną z naszych maszyn możesz śmiało wybrać się też w delegację, dbając tym samym o wizerunek firmy, czy po prostu wybrać się gdzieś w dłuższą trasę. Wszystko jest kwestią dogadania i spisania odpowiedniej umowy.

Hot-Car – sportowe i luksusowe auta na wynajem w Gorzowie Wielkopolskim

Nasza wypożyczalnia samochodów zlokalizowana jest w Szczecinie, jednak tak, jak już wspominaliśmy, nie stanowi dla nas żadnego problemu podstawienie wybranego przez Ciebie pojazdu pod wskazany adres na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Kierując się na S3 dzieli nas w końcu tylko ok. 100 km i jakaś godzina jazdy.

Decydując się na wynajem auta w Hot-Car wypożyczyć możesz oczywiście dowolny samochód z naszej floty. Pod tym kątem nie ma absolutnie żadnych ograniczeń. Pojazd musi być tylko wolny w interesującym Cię terminie.

Jak wypożyczyć samochód w Hot-Car z opcją podstawienia na terenie Gorzowa?

Całą kwestię wynajmu auta załatwić możemy telefonicznie bądź przez internet. Jeśli chcesz więc wypożyczyć jeden z naszych luksusowych lub typowo sportowych samochodów, zadzwoń po prostu do nas, napisz e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego. Chętnie ustalimy z Tobą w ten sposób wszystkie warunki wynajmu auta, a w razie potrzeby rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Jeśli chcesz, możemy też pomóc Ci wybrać pojazd, który sprawi Ci największą frajdę z jazdy.
Koszt zawsze ustalany jest indywidualnie i związany jest przede wszystkim od tego, jak długo chcesz mieć jeden z naszych wozów do swojej dyspozycji. Zawsze możesz skorzystać też z promocji weekendowych!

Call Now