Pojazdy klasy premium kuszą zgrabnym designem i dużą mocą pod maską, niestety nie każdego stać na ich zakup i utrzymanie. Na co dzień często stawiamy na rozwiązania rodzinne i miejskie, pozostawiając ścigacze w sferze marzeń. Nasza wypożyczalnia aut może jednak częściowo spełnić te marzenia, za zaledwie ułamek ceny wozu.

Wynajem samochodów w Poznaniu

Nasza firma oferuje wyjątkową usługę, dzięki której będziecie mogli zasiąść za kółkiem sportowego Audi, BMW, Porsche czy Forda Mustanga. Modele w naszej wypożyczalni mają moc silnika nawet do 510 koni, automatyczną lub manualną skrzynię biegów, a niektóre z aut rozwijają prędkość 100 km/h nawet w 3,2 sekundy. Brzmi to kusząco dla niejednego fana motoryzacji, prędkości i adrenaliny! Jednak nasze samochody to nie tylko gwarancja szybkości, ale też bezpieczeństwa – są to nowoczesne modele z zaawansowanymi systemami.

Wynajem krótkoterminowy i okolicznościowy

Potrzebujesz auta na kilka godzin lub weekend? Nie ma to dla nas znaczenia, czy to prezent dla samego siebie, czy może kwestia wygody w poruszaniu się po mieście w luksusowym stylu, nasze samochody wypożyczamy nawet na krótkie okresy. Ponadto umożliwiamy wynajem okolicznościowy – do sesji zdjęciowych, teledysków lub ślubów. To stylowa i komfortowa alternatywa dla dorożek i limuzyn, w dodatku znakomicie prezentująca się na pamiątkowych fotografiach.

Wypożyczenie samochodu na dłuższe terminy

Umożliwiamy także wynajem długoterminowy, który sprawdzi się np. dla osób, które z różnych przyczyn nie mają dostępu do swojego auta lub dla tych, którzy sami zastanawiają się nad zakupem sportowego modelu i chcą go najpierw przetestować. Dodatkowym atutem wynajmu na dłuższe okresy jest niższa cena – jeśli rezerwujesz samochód na dłuższy czas, końcowa cena za dobę także spada, więc jest to zwyczajnie opłacalne.

Jeśli marzysz o przemierzaniu ulic Poznania w luksusowym, sportowym aucie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni Hot Car. Dostarczymy auto na teren miasta – gwarantujemy doskonałą jakość i fantastyczne doświadczenia

Call Now