Lubisz duże prędkości, mocne silniki i tę adrenalinę, gdy siedzisz za kółkiem sportowego auta? Chcesz sprawdzić, jak prowadzi się inny model niż ten, który stoi u Ciebie w garażu? A może po prostu nie lubisz jeździć zwykłymi samochodami i w delegacji też nie byłoby to Ci na rękę? Bez względu na to, jaki jest powód, dla którego chcesz skorzystać z usług wypożyczalni aut sportowych, musisz wiedzieć, na co zwracać uwagę, by czerpać przyjemność z jazdy i nie zakończyć tej przygody z niesmakiem.

Dużo sprawnych (!) koni pod maską

Chcąc wypożyczyć sportowe auto nie będziesz przecież udawać, że nie zależy Ci na tym, by w trakcie jazdy poczuć moc silnika. Atrakcyjna linia nadwozia, lśniąca w słońcu karoseria czy oczywiście idealny porządek wewnątrz to jedno. Całą przyjemność z obcowania z samochodem z górnej półki może jednak zepsuć jego zły stan techniczny. Jeśli szukasz więc firmy wynajmującej tego typu pojazdy, sprawdź, jakie warunki stawiają kierowcom. Limit wiekowy, wymagany minimalny okres posiadania prawa jazdy oraz zakaz prowadzenia pojazdu przez osoby trzecie stanowią zabezpieczenie przed niedoświadczonymi kierowcami. Kaucja również skutecznie zniechęca wszystkich, którzy nie traktowaliby wynajętego samochodu z należytą dbałością.

Pełny bak i różne opcje odbioru oraz zwrotu samochodu

Kwestie te idealnie odzwierciedlają, jak dana wypożyczalnia sportowych aut traktuje swoich klientów. Jeśli nie chcesz się naciąć, zwróć więc szczególną uwagę na to, czy wynajęty przez Ciebie pojazd będzie zatankowany, a także czy firma elastycznie podchodzi do godzin oraz miejsca wydania samochodu. Nie rezygnuj z wygody! W końcu decydując się na pojazd z górnej półki chcesz zadbać też i o swój komfort.

Godna uwagi flota

Ostatnim elementem tej układanki jest to, czy firma rzeczywiście zna się na sportowych autach. Wypożyczalnia, z której usług warto skorzystać, powinna mieć w swojej stajni naprawdę mocne samochody, także luksusowych marek, takich jak chociażby Porsche.

Nie bój się też pytać np. o rok produkcji interesujących Cię modeli. W tego typu miejscach powinni pracować pasjonaci, którzy godzinami mogliby opowiadać o swojej flocie.

Call Now